Globalleşme Seyrinde Londra'dayız! Berlin ve Singapur'a Yol Alıyoruz!

Globalleşme Seyrinde Londra'dayız! Berlin ve Singapur'a Yol Alıyoruz!

23.05.2019 13:51
trebuchet ms, helvetica, sans-serifGLOBALLEŞME SEYRİNDE trebuchet ms, helvetica, sans-serifLONDRAtrebuchet ms, helvetica, sans-serif'DAYIZ, 
trebuchet ms, helvetica, sans-serifBERLINtrebuchet ms, helvetica, sans-serif VE trebuchet ms, helvetica, sans-serifSINGAPURtrebuchet ms, helvetica, sans-serif'A YOL ALIYORUZ!1996 yılından bu yana teknoloji odaklı katma değer üreten şirketlere verdiğimiz bütünleşik hizmetlerimiz ile farklılık yaratarak müşterilerimizle birlikte büyümekteyiz.  Günümüzde giderek artan küresel rekabet karşısında müşterilerimize sağladığımız kesintisiz, güvenilir ve kaliteli hizmetin uluslararası platformda da devamlılığını sağlama ve Türk firmalarını dünyaya açma amacı ile yapılan analizlerimiz sonucunda kritik noktalar olarak belirlediğimiz BerlinSingapurLondra  dünya hattında hizmetlerimiz başladı!  Londra'da Sistem Global Consulting UK şirketimizi hizmete açtık. Tüm katma değerli servislerimizle İngiltere'de de fayda üretmeye başladığımızı sizlerle paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz!

Misyonumuz olan ''Tam Globalleşme'' için uzun süredir çalışmalarına devam ettiğimiz Berlin ve Singapur ofislerimizi de 2019 yılında hayata geçiriyoruz! 

Türkiye'ye döviz kazandıran sektörlerin rekabet gücünün arttırılmasına, katma değerli Türk şirketlerinin globalleşmesi ve dış pazarlara açılmasına olanak sağlayacak ve Brüksel ofisimizle başlattığımız ''Dünya Hattında Servisler'' projemiz Sistem Global olarak  danışmanlık alanında Türkiye' den çıkan ilk dünya markası olma stratejimizin de önemli bir adımını oluşturuyor.

Müşterilerimizi 360 derece analiz eder, onların ihtiyaçları ile beklentilerini bir araya getirerek katma değer odaklı hizmetler geliştiririz. Globalleşme hedefi içindeki önemli adımımız olan Londra yapılanmamızda aynı hizmet anlayışı ile şirketlerin yeni bir coğrafyada doğru konumlanması ve güçlenmesini sağlayamaya yönelik uçtan uca gerekli olan tüm bütünleşik hizmetleri sizlere sunmaya başladık.

GLOBAL HİZMETLER ANA BAŞLIKLARI;
  • Pazar Araştırması ve Pazara Giriş
  • İş Geliştirme
  • Lokalleştirme Hizmetleri (Vergi ve Hukuk)
  • M&A - Birleşme ve Devralma

İngiltere başta olmak üzere yukarıda belirttiğimiz hattımız üzerinden dünyaya açılmak isteyen paydaşlarımıza daha kapsamlı bilgi verebilmek ve heyecanlarına ortak olabilmek için sizleri ofislerimize bekliyoruz!  

İlginiz, güveniniz ve desteğinizle yaklaşık 25 yıldır ''Bilgiyi Tecrübe ile Güce Dönüştürdük.'' Şimdi bu gücümüzü sizlerin globalleşmesinde, enerjiye yine sizlerle dönüştüreceğiz!

 Sistem Global Consulting UK Linkedin Hesabı İçin>>

İletişim için>>
Saygılarımızla

Bilgiyi Tecrübeyle Güce Dönüştürüyoruz...

 
5N1K

Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

SİSTEM MEDYA

Sizin İçin Hazırladığımız Basılı ve Görsel Yayınlara Buradan UlaşabilirsinizTIKLAYINIZ
Size yardımcı olabileceğimiz her konuda danışmanlarımıza ulaşmak için.