Teknoloji Alanında Deneyimli Kişilere 2. Kariyer Müjdesi

Teknoloji Alanında Deneyimli Kişilere 2. Kariyer Müjdesi

18.01.2019 11:39

Üretkeniz.Biz ve Sistem Akademi geliştirdikleri iş birliği ile esnek zamanlı çalışmak isteyen teknoloji alanında yetkin bireylerin ekonomiye geri kazandırılması için yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. 
 
Mevcut işinizle yetinmek istemiyor musunuz? Kendinizi geliştirmek, sınırlarınızı aşmak mı istiyorsunuz? İkinci bir kariyere ne dersiniz? Cevabınız evet ise Sistem Akademi ve Üretkeniz.Biz sizi yepyeni bir kariyere davet ediyor. Esnek zamanlı çalışmak isteyen TEKNOLOJİ ALANINDA yetkin ve yetişkin bireylerin ekonomiye yeniden kazandırılması için başlatılan sosyal sorumluluk projesi Üretkeniz.Biz tarafından düzenlenecek KAVİyer Kav ve Kariyer Değiştirme Atölyesi'ne katılın, Sistem Global'in ön-danışman havuzuna girmeye hak kazanın. İkinci kariyerinizi hep birlikte hazırlayalım!
 
Üretkeniz.Biz TOST kuşağının sorunlarına çözüm geliştirmek amacıyla 2016 yılında kurulan Türkiye'nin ilk sosyal kooperatifidir.
 
TOST kuşağı, buzdolabından internetin baş döndürücü hızına kadar tüm değişimleri yaşamış, uyumlanmaya çalışan bireylerden oluşmaktadır. Bu kuşağın en temel sorunlarından birisi, hızlı değişimlerin yaşandığı günümüzde işlerini korumak ve iş devamlılığını sağlamaktır. KAViyer'de TOST kuşağı mensubu katılımcıların tüm iş ve yaşam deneyimlerini tarayarak, mevcut yetkinlikleri, eğilimleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hangi farklı mesleklere yönelebileceklerini belirlemek için beyin fırtınaları yapıyor ve beş günün sonunda yeni bir yol haritası oluşturmasını sağlıyoruz.
 
5 gün sürecek atölyemizde neler yapacağız?
1.Gün: Kariyer Geçmişim ve Ben
2.Gün: Biriktirdiklerim (Yetkinlikler, Beceriler, Deneyim, Çevre - Ortam, Kişiler - Network)
3.Gün: Hayallerim, İsteklerim ve İhtiyaçlarım
4.Gün: Yeni Meslekler ve Ben
5.Gün: Hayallerden Hedeflere Yol Haritam
 
Atölye Sonrası Kazanımlar
Sistem Global'in ön-danışman havuzunda yer almak
Uretkeniz.biz networkünde #üretken bireylerle güçlü ve kalıcı ilişkiler kurarak birlikteliğin gücünü hissetmek.
* Bütün iş ve yaşam deneyimlerini, ihtiyaçları ve istekleri gözden geçirerek yeni bir yol haritasıyla rota belirlemek.
 
Sistem Akademi sponsorluğunda ücretsiz katılabileceğiniz atölyede kontenjan 20 kişi ile sınırlı olup, ihtiyaç duyulan danışman profili ve detaylar aşağıdaki linkte belirtilmiştir: 
 
https://www.uretkeniz.biz/events/3-kaviyerde-2-karier-firsati
 

5N1K

Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

SİSTEM MEDYA

Sizin İçin Hazırladığımız Basılı ve Görsel Yayınlara Buradan UlaşabilirsinizTIKLAYINIZ
Size yardımcı olabileceğimiz her konuda danışmanlarımıza ulaşmak için.