Hakkımızda

Hakkımızda

Geleceğe yön verebilmek için, geleceğin inşa edilmesinde aktif rol almak gerektiğine inanıyoruz. Bizce üretimde esas olan ‘katmadeğer’dir. Bu katmadeğerin tüm ekosisteme fayda sağlayabilmesi için ise SÜRDÜRÜLEBİLİR olabilmesi esastır. Ana prensibimiz “SÜRDÜRÜLEBİLİR KATMADEGER”dir. 

1996 yılından beri süregelen tüm faaliyetlerimizde, bu inanışı esas aldık. Kendi alanlarında uzman, deneyimli ve her şeyden önemlisi sektöre yön veren bir bilgi birikimine sahip Sistem Danışmanlık ekibi, ülkemizi, sektörü ve kendi ekosistemini yarına taşıyacak gelişim faaliyetleriyle ilgili aktif rol alıyor.

Kurumsal performansı artırmaya odaklı, danışmanlık, yeminli mali müşavirlik, hukuk, vergi, denetim, bağımsız denetim, muhasebe yönetimi, teknik bordrolama ve eğitim çözümlerimizin tümü, müşterilerimizle ürettiğimiz sinerji sayesinde gelişiyor. Bu ana başlıkların yanı sıra, bizi girişim faaliyetlerinin en önemli adreslerinden biri konumuna getiren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Mevzuat Danışmanlığı, ARGE Mevzuat Uygulamaları ve ilgili Devlet Destek ve Teşvik Danışmanlığı (TEYDEB – AB Fonları – Santez - vb) alanlarında da büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Kurumlara fayda yaratacak çözümlerin oluşmasıyla ilgili olarak kamu kuruluşlarının faaliyetlerini çok yakından takip ediyor, bu faaliyetleri genişletiyoruz.

Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan uluslararası firmaların tüm operasyonlarında, mevzuata ve işleyişe önemli tecrübesi ile hakim bir ekip olarak görev başındayız.

Ankara merkez ofisi ile  kamuyu yakından takip eden, İstanbul yapılanmasıyla aktif iş dünyasının kalbinde yer alan Sistem Danışmanlık, tüm müşterileri ve çalışanları için yarına dönük, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı ve yenilikçi bir bakış açısıyla çalışmayı sürdürüyor. 

2013 yılı sonundan itibaren Gaziantep, 2014 itibariyle de İzmir’de faaliyete geçen ofislerimiz ile aynı birikim, azim ve rota ile varlığımızı sürdürüyoruz.

5N1K

Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

SİSTEM MEDYA

Sizin İçin Hazırladığımız Basılı ve Görsel Yayınlara Buradan Ulaşabilirsiniz

TIKLAYINIZ
Size yardımcı olabileceğimiz her konuda danışmanlarımıza ulaşmak için.