Ofislerimiz

Ofislerimiz

ANKARA
Sistem Global olarak faaliyetlerimize 1996 yılında Ankara Ofisimizde başlamış olmamızdan dolayı hem manevi nedenlerden hem de bürokrasinin kalbine yakın stratejik konumu sebebiyle Ankara ofisimizi her zaman merkez ofisimiz olarak kabul etmekteyiz. Ofisimiz, hem Ankara’nın en önde gelen YMM ve Danışmanlık firmalarından biri olarak hizmet vermekte hem de bulunduğu önemli konum sayesinde tüm Sistem Global ofisleri için önemli bir fonksiyon üstlenmektedir. Çankaya ilçesinde yer alan merkez ofisimiz 35 kişilik ekibi ile faaliyetlerine hızla devam etmektedir.


İSTANBUL
Türkiye’nin iş dünyasının kalbinin attığı şehrin en kilit noktalarından birinde; 4.Levent’te konumlandırdığımız İstanbul Ofisimiz; lokasyonuna uygun olarak kısa sürede çok önemli bir danışmanlık noktası haline gelmiş, en önemli yerel danışmanlık firmalarından biri olarak kurumun toplam büyümesine büyük katkı sağlamıştır. Sistem Global’in tüm ana fonksiyonlarının yürütüldüğü İstanbul ofisimizde grup şirketimiz Novicor Technology Partners www.novicor.com ile aynı çatı altında, toplam 45 kişilik personelimizle gücümüze güç katmaktayız.


GAZİANTEP
Sistem Global olarak Ankara ve İstanbul'da yürüttüğümüz faaliyetlerimizle, kendi alanımızın en güvenilir kurumlarından biri olmayı başarmanın ardından Türkiye’nin tarihsel ve kültürel derinliğinin yanı sıra sanayi ve ekonomisiyle de önde gelen şehri Gaziantep’te Merger Finansal Danışmanlık iş ortaklığıyla 3. ofisimizi açtık. 2013 sonunda faaliyete başlayan Gaziantep ofisimiz ile hedefimiz tüm bölgedeki ekonomik faaliyetleri daha verimli kılacak stratejilerle, bugüne kadar ürettiklerimizden edindiğimiz bilgileri paylaşarak bölgenin inovasyon alanında ciddi bir ivme kazanmasında rol sahibi olmak.


İZMİR
Köklü ticaret geleneği olan İzmir’e adım atarak dördüncü ofisimizi açtık. Türkiye, ekonomik iklimi her türlü kötü çevresel şarta rağmen gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Gelişmiş bir ekonomiye erişebilmek için ülkenin doğusunda da batısında da benzer ticari faaliyetler olması gerekiyor. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vereceğiz.


ADANA
Türkiye'nin önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olan Adana'da beşinci ofisimiz hizmete girdi. Adana'da faaliyet gösteren Yeminli Mali Müşavir İbrahim Kumluca da Sistem Global Danışmanlık Bölge partneri olarak hizmet vermeye başladı. Sistem Global 120 kişilik uzman kadrosu ile Çukurova bölgesindeki firmalara katma değer kazandıracak, onları rakiplerine göre avantajlı yapacak alanlarda danışmanlık hizmeti vermeye başladı.


BURSA
Sistem Global, Türkiye’deki 6’ıncı ofisini BURSA’da açtı.
SİSTEM GLOBAL BURSA Ekibi; Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurmak, teknik / mali sürdürme hizmetleri, TEYDEB Proje destekleri, Avrupa Birliği Fonları, Teknoyatırım Programı ve Patent değerleme, Hukuksal danışmanlık ve Vergi planlamaları gibi bir çok SİSTEM GLOBAL hizmetini grubun 20 yılı aşkın tüm bilgi birikimi ve gücü ile katma değerli bir biçimde sunacak. Özellikle Ar-Ge Tasarım ve Teknoloji tabanlı teşvik ve destekler, bu alandaki girişimler ve yatırımlar hakkındaki uzmanlığımızla Bursa sanayi iklimine katkıda bulunacağız.


SİSTEM GLOBAL BURSA A.Ş. şirketinde Erdem Kaya Patent ile stratejik ortaklığımız fikri mülkiyet haklarının korunması ve ticari olarak kullanılması açısından da sinerji oluşturacak.

5N1K

Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

SİSTEM MEDYA

Sizin İçin Hazırladığımız Basılı ve Görsel Yayınlara Buradan Ulaşabilirsiniz

TIKLAYINIZ
Size yardımcı olabileceğimiz her konuda danışmanlarımıza ulaşmak için.