İhracat Danışmanlığı ve İhracata Başlangıç

İhracata Başlangıç Danışmanlığı Nedir?

İhracata Başlangıç Danışmanlığı, henüz ihracat yapmamış şirketlerin gelişim alanlarını belirleyerek ihracat kapasitelerini arttırmak ve ihracat yapmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş 6 aylık bir ihracat danışmanlığı hizmetidir.

Firmaların mevcut durumunu analiz edip gelişim alanlarının belirlenmesinden başlayarak Hedef Pazar Tespiti, Yabancı Pazar Analizi, potansiyel müşteriye erişim, ihracat odaklı ve çok dilli kurumsal tanıtım materyallerinin oluşturulması ve Ticaret Bakanlığı İhracat Destekleri başvuru süreçlerinin yürütülmesi gibi ihracata başlamak isteyen bir şirketin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca dokunan bir çalışmadır.

 

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

İhracata Başlangıç Danışmanlığı ile Elde Edilecek Kazanımlar 

İhracat yaparak gelir ve karlılığı arttırmak, Pazar bağımlılığını azaltıp sürdürülebilir bir büyüklüğe erişmek günümüz küresel dünyasında tüm şirketler için olmazsa olmazdır. İhracata Başlangıç Danışmanlığı; henüz ihracat yapmayan şirketlerin, zaman, insan kaynağı ve finansal maliyetlerini minimize ederek mümkün olan en kısa zamanda ihracat yapabilir duruma gelmelerini sağlar. Firmanın analiz edilmesi ile belirlenecek gelişim alanları iyileştirilerek firmanın doğru pazarlardaki potansiyel müşterilerine hızla erişmesini ve nihai olarak ihracat gerçekleştirmesini sağlar.

Sıkı takip, yüksek iletişim, haftalık ve aylık toplantı ve raporlamalar ile firmaların ihracat kapasitelerini hızla geliştirip ihracata başlamalarını amaçlar.

Sistem Global ve İhracata Başlangıç Danışmanlığı

Sistem Global, çeyrek asrı aşan tecrübesi, 5 farklı ülkede bulunan ofisleri, deneyimli ekibi ve Amerika’dan Asya-Pasifik’e uzanan network ağıyla, ihracata başlamak isteyen firmaların minimum zaman, insan kaynağı ve finansal maliyetle ihracat alt yapısını oluşturarak firmaların ihracat yapabilir hale gelmesini sağlar.

İhracata Başlangıç Danışmanlığı 6 aylık bir danışmanlık hizmetidir.

İhracata Başlangıç Yol Haritası

  • Mevcut Durum Analizi
  • Hedef Pazar Tespiti
  • Kurumsal Tanıtım Materyallerinin Hazırlanması
  • Potansiyel Müşteriye Erişim
  • Ticaret Bakanlığı Destekleri Başvuru Yönetimi
  • Aylık Takip Toplantıları

Yayınlarımız

Bültenler

 

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form