SGK Denetimine Hazırlık Danışmanlığı

SGK Denetimi için hazır mısınız? Sosyal Güvenlik Mevzuatında yaşanan değişikleri takip edemiyor ve değişen mevzuata uygunluk sağlamak zor mu geliyor? Personel kalifikasyonu ve iş yoğunluğu gibi zorluklar mı yaşıyorsunuz?

Sistem Global olarak sizin yanınızdayız! 

Neden SGK Denetimine Hazırlık Danışmanlığı
Hizmeti Almalısınız?

Sosyal güvenlik mevzuatındaki sürekli değişim, personelin bilgisinin ve bordro programlarının güncelliğini sağlama zorluğu, personel yetersizliği ve iş yoğunluğu gibi sorunlarla başa çıkmanın yeni bir yolu var. Sistem Global, işlemlerinizi mevzuata uygun ve güncel tutmak için size yardımcı oluyor.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

 SGK Denetimine Hazırlık Danışmanlığı Hizmeti Size Ne Sunar?

Sistem Global olarak sunduğumuz SGK Denetimine Hazırlık Danışmanlığı Hizmeti ile işletmenizi önceden SGK denetimine hazırlayabilir, noksanlıklarınızı gidebilirisiniz. 

Maliyet Optimizasyonu

Mevzuata uygun adımlarla işletme süreçlerinizi güvence altına alarak, maliyetleri en aza indirmenize yardımcı oluyoruz.

Zaman Tasarrufu

İşlemleri hızlandırarak, çalışanlarınızın iş yükünü azaltıyor ve kendi işlerine odaklanmalarını sağlıyoruz.

SGK Denetimine Hazırlık Danışmanlığı Kimler İçindir?

 • Denetime henüz girmemiş firmalar

  Check Up hizmeti ile firmanın herhangi bir sebeple SGK denetimi geçirmesi durumuna hazırlıklı olması amacıyla önceden risk değerlendirmesi yapılır. Şirket uygulamalarında herhangi bir aksaklık/noksanlık bulunduğu takdirde yetkililere konu hakkında bilgilendirme yapılır. Ayrıca bu aksaklık/noksanlıkların giderilebilecek olanların giderilmesi sağlanır.
 • Denetime girmiş firmalar

  Check Up hizmeti almamış ve bir sebeple SGK denetimi geçiren firmanın kayıt ve belgeleri incelemeye hazırlanarak önceden kontrol edilip denetime hazır hale getirilir ve ve ceza riskleri en aza indirilir.
 • İdari para cezasına maruz kalmış firmalar

  Çeşitli sebeplerle SGK denetimine girmiş ve İdari para cezasına maruz kalmış ya da prim farkları oluşmuş firmalara itiraz ve dava yolları konularında hukuki destek sağlanır.
 • Spesifik sorunlar yaşayan firmalar

  SGK'nın alanına giren spesifik konular da yaşanan sorunların çözümü için yöntemler belirlenerek e-posta, telefon ya da yüz yüze görüşmeler sağlanarak danışmanlık verilir.
 • Mevzuat değişikliklerinde problem yaşayan firmalar

  Mevzuat değişiklikleri olması durumunda firmalara bu değişiklikler hakkında bilgi verilerek yeni durumlara hazırlıklı olmaları sağlanır.
 • Hesaplamalarda problem yaşayan firmalar

  Emeklilik süresi hesaplanması, hizmet birleştirme, borçlanma vb konularda bilgi verilmesi ve başvuruları için gerekli şartların oluşup oluşmadığı kontrol edilir.

Sistem Global Yanınızda

Siz de iletişim formunu doldurarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Bültenler

 

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form