Sözleşme Danışmanlığı

Sözleşme Danışmanlığı Nedir?

Sözleşme Danışmanlığı; yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişilerin satış, tedarik, bayilik, distribütörlük, kira, eser, gizlilik, iş ortaklığı, lisans, bakım destek, elektronik ticaret başta olmak üzere her çeşit ticari sözleşmenin hazırlanması, var olan sözleşmenin tarafların talep ve yorumları doğrultusunda incelenerek tadil edilmesi, sözleşme müzakerelerinin yürütülmesi ve sözleşmelerin imzaya açılacak hale gelmesine kadar ki olan tüm süreçlerin uzman danışmanlar eliyle yürütülmesini sağlayan bir danışmanlık hizmetidir.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

Sözleşme Danışmanlığı Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Hukuki uygulamalar ve küreselleşme nedeni ile sözleşme hacimleri ve karmaşıklığı artmaktadır. Bu durum etkin bir sözleşmenin fayda ve gerekliliğini ortaya koymaktadır.

  • Doğru tasarlanmış bir sözleşme ile
  • İlgili ticari faaliyetteki riski minimize edilir,
  • Finansal ve operasyonel verim artar.

Başlangıçlarından tamamlanmalarına kadar geçen süreç boyunca konunun taraflar arasında sorunsuz yürütülmesi sağlanır.

Bu hizmetten sözleşme yapma iradesi ve ticari ilişki kurmak isteyen her şahıs ya da tüzel kişilik faydalanabilir. Bu hizmete ticari hayatın bir şekilde içinde olan start up seviyesindeki işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletmeler veya daha büyük ölçekte şirketler ihtiyaç duyabilmektedir.

Sistem Global ve Sözleşme Danışmanlığı

Uzun yıllardır sektördeki deneyimi ile konusunda uzman danışmanlar tarafından ticari hayatın gerçeklerine ve dengelerine uygun olarak pek çok sözleşme hazırlamış, sözleşme müzakere süreçlerinde bulunmuş uzmanlardan danışmanlık hizmeti alınması hizmet alıcılara büyük avantaj sağlar.

  • Kurulacak olan ticari ilişkiyi, her sözleşmenin kendi şart ve koşullarına göre irdeleyerek, ticari faaliyetleri hukuka ve güncel içtihatlara uygun olarak düzenleyerek ticari risklerinizi en aza indirgiyoruz.
  • Hukuki açıdan mağdur olmadan, menfaatlerini güvenceye alacak sağlam sözleşmelerle ticari ilişkilerinizin kurulmasını sağlıyoruz.
  • Sözleşmelerin açık nokta bırakmadan hazırlanmasını ve bir uyuşmazlık halinde fesih ve uygulama süreçlerini menfaatinize uygun hazırlanmış olması sebebiyle daha hızlı, masrafsız ve uyuşmazlığın masada çözümünü hedefleyen mekanizmalarla desteklenmesini sağlıyoruz.

Legalmatic ile İhtiyacın Olan Hukuki Belgeyi Seç, Doldur ve İndir!


Hukukçular tarafından hazırlanan ve mevzuat değişikliklerine göre düzenlenen, cevaplarınızla kişiselleştirilebilen doğru ve güncel onlarca sözleşme ve dokümana www.legalmatic.net'ten ulaşabilirsiniz!

İhtiyaç duyduğunuz en temel sözleşmelerden kapsamlı ortaklık sözleşmelerine kadar cevaplarınızla kişiselleştirilebilen doğru ve güncel onlarca sözleşme ve dokümana www.legalmatic.net'ten hızlıca ulaşabilir, size özel sözleşmenizi dakikalar içerisinde kolayca oluşturabilirsiniz.

Yayınlarımız

Bültenler

 

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form