Ar-Ge Merkezi Süreçlerinizi Sistem Global Güvencesi İle Yönetin

Büyüme Odaklı İş Servisleri ve Danışmanlık Hizmetlerimiz ile Ar-Ge Süreçlerinizin Başından Sonuna Kadar Uçtan Uca Yanınızdayız!

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

Dış ticaret fazlası veren bir ülke olma hedefine ulaşmak amacıyla sürdürülebilir dış ticaret hacminde artış sağlamak için uygun olabilecek ihraç ürün/hizmetlerde Ar-Ge ’nin rolü çok önemlidir. Ar-Ge'ye yatırım yapmak, ihracat içinde yüksek teknolojinin payını artırmak ve katma değerli ihracatı teşvik etmek için kritik bir öneme sahiptir.

Yüksek teknolojili ürünlerin üretimindeki artış, ihracatımızı artırmanın anahtarıdır.

Sistem Global Danışmanlık, Ar-Ge odaklı firmaların inovasyon kapasitelerinin gelişimi ve buna paralel yüksek teknolojili ürünlerin sürdürülebilir ihracatını sağlayacak ilişkinin dengeli kurulması için ekosisteme 30 yıla yakın süredir hizmet vermektedir.

Ar-Ge veya Tasarım Merkezleriniz için en iyi stratejileri keşfetmek ve başarı hikayemizin bir parçası olmak için formu doldurun.

Ar-Ge projelerinin hazırlanması, çıktıların patentleştirilmesi ve faydalı modele dönüştürülmesi, ürün ve hizmetlerin ihracatının yönetilmesi, ekonomik değerin vergi ve hukuki teşviklerle optimize edilmesi, istisna ve regülatif operasyonların yürütülmesi ve şirketlerin ihracat sonrası küresel arenada büyümesi gibi aşamalarda firmalara destek sağlamaktayız.

Sayılarla Sistem Global ve Ar-Ge

2008 yılından bu yana Ar-Ge Merkezlerine, 2016 yılından beri de Tasarım Merkezlerine sunduğumuz deneyimimizle yatırımlarınızı güvence altına alıyoruz.
%93

%93'lük Kabul Oranına Ulaştık

+500

Ar-Ge Merkezine Başarı ile Hizmet Verdik

+100.000

Yıllık 100 binden fazla Ar-Ge personel bordrosunu yöneterek, müşterilerimizin teşviklerini sağlama aldık.

+160

İhraç ettikleri ürünlerin 160'dan fazla ülkede patent haklarını koruyarak rekabet güçlerini çoğalttık.

+250

Yılda 250'den fazla firmamızın ihracata başlamasına aracı olduk.

+1000

1000'den fazla Tübitak projesini başarı ile yönettik.

650'den fazla uzman personelimizle Türkiye'de 10, dünya genelinde ise 8 farklı bölgede hizmet sunarak firmaların ulusal ve uluslararası başarılarını artırmalarına yardımcı olmaktayız.

Siz de Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarabilir, Ar-Ge odaklı büyüme hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim formunu doldurmak.

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form