Sistem Global ile İhracat Yaparak Büyüyün

Büyüme Odaklı İş Servisleri ve Danışmanlık Hizmetlerimiz ile Globalleşme Sürecinizde Uçtan Uca Yanınızdayız!
Tek yapmanız gereken formu doldurmak.
1
10

Global Ofis

2
+25

Ülkede Hizmet

3
Yılda +250

Globalleşen Müşteri

4
Yılda +100

Yurt Dışı Şirket Kuruluşu

Şimdi Globalleşme Zamanı

Sistem Global olarak, şirketinizin global başarıya uzanan yolculuğunda yanınızdayız. Yurt içinde 10, yurt dışında 9 ofisimizle, 3 kıtada, 25’ten fazla ülkede sunduğumuz uçtan uca globalleşme ve ihracat finansmanına erişim hizmetlerimiz ile, şirketinizin sınırları aşmasını sağlıyoruz. Yılda 250'den fazla müşterimizin globale açılma yolculuğunda yanlarında olduk ve yılda 100'den fazla yurt dışında şirket kuruluşu gerçekleştirdik. Sizi, global arenada başarıya taşıyacak çözümlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Formu doldurun, birlikte başarının kapılarını aralayalım.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

Teşvik ve Destekler

Ülkemizde bilişim ve yazılım sektöründeki firmaların büyüme evrelerine baktığımızda, sağlanan teşvik ve desteklerin önemli bir kaldıraç etkisi yarattığını görüyoruz. Vergi maaliyetlerini düşürerek cebinizi korur, destek ve hibelerle yeni projeleriniz için hızlı kaynak sağlarsınız. 2022 yılında, Ticaret Bakanlığı tarafından ihracatçılara verilen desteklerin toplam hacmi yaklaşık 4.3 Milyar TL'ydi. Sistem Global olarak, bu desteklerden etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz

Hizmetlerimiz

İhracata yeni başlayacak firmalardan, uluslararası büyüme hedefleyenlere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Örneğin, ihracata ilk adımlarını atmak isteyen bir şirket için; mevcut durum analizi, hedef pazar analizi, ve Kuantum Araştırma ile birlikte yapılan pazar analizi sonuçlarını değerlendirerek bir yol haritası çıkarıyoruz. Bu süreçte size uçtan uca danışmanlık sağlıyor, doğru çözüm ortaklarıyla eşleşmenizi sağlıyoruz."

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

Pazar Analizi ve Hedef Pazar Tespiti

Pazar analizi ve hedef pazar tespiti, doğru ürün-doğru pazar eşleştirmesini gerçekleştirmek için en önemli adımdır. Gerek şirketleşme gerek ihracat amacıyla hareket eden şirketlerin; bir pazara girmeden önce oluşturacakları tüm strateji, pazar analizi ve hedef pazar tespitinin sonuçları ile ilişkili olmalıdır.

İhracat Danışmanlığı ve İhracata Başlangıç

İhracata Başlangıç Danışmanlığı, henüz ihracat yapmamış şirketlerin gelişim alanlarını belirleyerek ihracat kapasitelerini arttırmak ve ihracat yapmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş 6 aylık bir ihracat danışmanlığı hizmetidir.

Yurtdışı Şirket Kurma

Şirketlerin birçoğu belirli bir büyüklüğe geldikten sonra ürünlerini dış piyasaya çıkarmak ve yurtdışındaki potansiyel müşterilerine ulaşarak satış hacmini artırma vizyonunu hedefler.

İhracat Geliştirme

İhracat Geliştirme Danışmanlığı, ihracat yapmakta olan şirketlerin yeni pazarlara ve/veya yeni müşterilere erişerek ihracat oranlarını arttırmak ve bu esnada kurumsal kapasitelerini geliştirmek amacıyla sunulan aylık bir danışmanlık hizmetidir.

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form