Sistem Global ile Vakıfbank’ta
Kobilerin Nakit Akış Yönetimini Kolaylaştıran
Anlamlı İş Birliği

Sistem Global Danışmanlık olarak yenilikçi dijital çözümlerimiz ile müşterilerimize katma değerli hizmet sunarken, tüm iş birliklerimizi de teknoloji ve inovasyon odağında gerçekleştiriyoruz. Geleneksel bankacılık yöntemlerine alternatif olarak geliştirilen ve ileri vadeli Türk Lirası ödemelerde VakıfBank garantisi sunan Vinov’un özellikle bu zorlu ekonomik dönemde iş birliğinde olduğumuz değerli kobilerimizin nakit akışlarını verimli bir şekilde yürütebilmelerine önemli bir katkı sağlayacağını düşünüyoruz.
Sistem Global olarak, bankacılık deneyimiyle kaliteli ve inovatif çözümler geliştiren VakıfBank ile yapmış olduğumuz iş birliği sayesinde, KOBİ’lerimize esneklik ve kolaylık sağlayabilecek olan Vinov yöntemi ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

Nakit Yönetimine Hız, Güven ve Esneklik Sağlıyor

Kobilerden en kurumsal şirketlere kadar tüm müşteri tipleri arasında eş zamanlı olarak kullanılabilen Vinov, günlük ekonominin önemli bir parçası olan borç alacak süreçlerine güven, kolaylık ve hız kazandırıyor. Vinov, işletmelere likiditeye erişim kolaylığı sağlarken, tahsilat ve ödemeler arasındaki vade uyumsuzluğu kaynaklı sorunların önüne geçerek, ödemelerde kredi avantajından faydalanabilecekleri bir sistem sunuyor. Vinov; bireysel, kobi, ticari, perakende ve kurumsal olmak üzere birçok sektörden kuruma çek, senet, kredi kartı ve tedarikçi finansmanı gibi alanlarda avantaj sağlıyor.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun