Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu

 

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Nedir ?

Ar-Ge veya Tasarım Merkezi olan ve bir Yeminli Mali Müşavir ile Tam Tasdik sözleşmesi bulunmayan firmaların yazdırması zorunlu olan ve yıllık olarak düzenlenen rapordur.

 

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Neden Alınmalı?

Ar-Ge ve Tasarım indiriminden faydalanan firmaların almak zorunda oldukları bu hizmetin içeriği, Ar-Ge ve Tasarım merkezlerinde ilgili dönemde yürütülen faaliyetlerin beyanı, bu kapsamda yapılan harcamaların açıklanması ve faydalanılan desteklerin beyanını kapsamaktadır.

Tam Tasdik sözleşmesi bulunmayan firmaların ilgili dönem Ar-Ge faaliyetlerinin, harcamaların ve yararlanılan desteklerin beyanının Ar-Ge ve Tasarım İndirimi Raporu ile yapılması zorunlu kılınmıştır.

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Hizmetleri ve SG-YMM

Ar-Ge, Tasarım Merkezi ve Teknopark kanunun yayınlandığı tarihten bu alana öncülük eden firmamızın yazdığı onlarca rapor sebebiyle kazandığımız deneyim ile SG-YMM Ar-Ge ve Tasarım faaliyetleri kapsamında hazırlanan Mali raporların ve rapor dosyaların hazırlık süreçlerinde karşılaşılan sorunları ve harcamalarının kapsam dışı bırakılmaması için dikkat edilmesi gereken kısımlarda uzman kadrolarıyla sürecin sizin açınızdan doğru yürütülmesi sağlanacaktır.

Yayınlarımız

Bültenler

29 Mart 2024
HALKA ARZDA YENİ DÖNEM: AR-GE VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM, YENİLENEBİLİR ENERJİ, PETROKİMYA, TARIM VE SAVUNMA SANAYİ SEKTÖRLERİNE YÖNELİK FİNANSAL KRİTERLERDE ÖNEMLİ FIRSATLAR!
Ülkemiz ekonomisinin ve sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunma vizyonuyla, Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) aldığı son kararları sizlerle paylaşmak istiyoruz. SPK’nın 128.22 sayılı ve 28/03/2024 tarihli […]
 

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form