Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu

 

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Nedir ?

Ar-Ge veya Tasarım Merkezi olan ve bir Yeminli Mali Müşavir ile Tam Tasdik sözleşmesi bulunmayan firmaların yazdırması zorunlu olan ve yıllık olarak düzenlenen rapordur.

 

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Çözümler Formu

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Neden Alınmalı?

Ar-Ge ve Tasarım indiriminden faydalanan firmaların almak zorunda oldukları bu hizmetin içeriği, Ar-Ge ve Tasarım merkezlerinde ilgili dönemde yürütülen faaliyetlerin beyanı, bu kapsamda yapılan harcamaların açıklanması ve faydalanılan desteklerin beyanını kapsamaktadır.

Tam Tasdik sözleşmesi bulunmayan firmaların ilgili dönem Ar-Ge faaliyetlerinin, harcamaların ve yararlanılan desteklerin beyanının Ar-Ge ve Tasarım İndirimi Raporu ile yapılması zorunlu kılınmıştır.

Ar-Ge Ve Tasarım İndirimi Raporu Hizmetleri ve SG-YMM

Ar-Ge, Tasarım Merkezi ve Teknopark kanunun yayınlandığı tarihten bu alana öncülük eden firmamızın yazdığı onlarca rapor sebebiyle kazandığımız deneyim ile SG-YMM Ar-Ge ve Tasarım faaliyetleri kapsamında hazırlanan Mali raporların ve rapor dosyaların hazırlık süreçlerinde karşılaşılan sorunları ve harcamalarının kapsam dışı bırakılmaması için dikkat edilmesi gereken kısımlarda uzman kadrolarıyla sürecin sizin açınızdan doğru yürütülmesi sağlanacaktır.

Yayınlarımız

Bültenler

 

Günceli yakalamak için bültenimize

Ebulten Form