Sistemli Avantajlar


 
 


Çeyrek asırlık yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimizin uçtan uca bütün ihtiyaçlarına yenilikçi iş modelleri ile yön verebilmek ve geleceğe uzanan köprüyü inşa edebilmek için canla başla çalışıyoruz. Bu yolculukta bizim en büyük motivasyonumuz, ülkemiz ve sizler için sürdürülebilir katma değer üretmek.

Siz değerli yol arkadaşlarımıza sunduğumuz yenilikçi çözümlerimizi sürekli zenginleştiriyoruz. Bu bakış açısı ile Sistem Global ve Fibabanka iş birliği ile geliştirdiğimiz ve sizlerin de finansman yönetiminize büyük katkılar sağlayacağına inandığımız Müşteri Finans Yönetimi projemizi sizlerle de paylaşmak isteriz.


 
 


Bu proje sayesinde siz değerli müşterilerimiz Sistem Global ve Fibabanka ekosisteminde çeşitli imkanlardan ve özel avantajlardan faydalanabileceksiniz.

Sistem Global müşterilerine özel Fibabanka ile geliştirdiğimiz yenilikçi ödeme sistemi sayesinde, varsa 31.12.2021 tarihine kadar olan vadesi geçmiş borçlarınız tek seferlik süreli olmak üzere; faizsiz, masrafsız ve komisyonsuz 3 eşit taksitte ödeme imkanı sunulmuştur.

 
 

 

Avantaj ve imkanların detayları konusunda bilgi almak
için formu doldurun size ulaşalım

 

Günceli yakalamak için bültenimize

[newsletter_form type="minimal"]
[popup_anything id="4267"]