AR-GE VE İNOVASYON ODAKLI BÜYÜME YOLCULUĞUNUZDA PUSULANIZ ''SİBA'' OLSUN! - Sistem Global
Sistem Global Geci̇kme Zammi Ve Teci̇l Fai̇zi̇ Oranlari İndi̇ri̇ldi̇
GECİKME ZAMMI VE TECİL FAİZİ ORANLARI İNDİRİLDİ
1 Ocak 2020
Sistem Global Sms Ve E-Posta Gönderiminde Yeni Dönem
Sms ve E-Posta Gönderiminde Yeni Dönem
6 Ocak 2020

AR-GE VE İNOVASYON ODAKLI BÜYÜME YOLCULUĞUNUZDA PUSULANIZ ”SİBA” OLSUN!

Sistem Global Ar-Ge Ve İnovasyon Odakli Büyüme Yolculuğunuzda Pusulaniz ''Si̇ba'' Olsun!

Katma Değerli projelerle Ticarileşme ve Globalleşme ŞART, peki bu projeler için nefes niteliğinde olan finansman?
 
KOBİ’lerimiz için bu yolculuğun önemli fon kaynakları TEŞVİK ve DESTEKLER, katma değer odaklı büyüme adımlarının teşvik ve destekler YOL HARİTASI da SİBA‘da
 

Nitelikli proje, yazılım ve üretim ile büyüme derdi olan KOBİ’lerimize Sistem Global‘in 2020 yılında ilk armağanı olan SİBA projesini hayata geçirdik ve bu yolda dertlenen girişimcilerimizin pusulası olarak sizin kullanımınıza ücretsiz olarak sunmaya başladık.

Sistem Global 24 yıllık tecrübesini dijitalleştirerek analitik yazılım çözümleri ile KOBİ’lerin hizmetine sunmaya devam ediyor; üç yıl önce İşletmelerin Ar-Ge/Tasarım Merkezi kurmaları ve Teknoparklarda yer almalarına yönelik teknik ve mali analiz yapmalarına olanak sağlayan AVANTAJ PUSULASI ve yine iki yıl önce de Ar-Ge / Tasarım Merkezlerinin proje, personel, iş gücü ve puantaj hesaplamaları gibi gerekli işlemleri online yönetebilmesini sağlayan ARGERA‘nın ardından şimdi de sizleri SİBA ile tanıştırıyoruz.

SİBA; İnovasyon , Ar-Ge, Tasarım , Ticarileşme ve Globalleşme adımlarınız ile ilgili güncel tüm teşvik ve destek imkanlarından faydalanabilme potansiyelinizi ortaya çıkarak. Bu büyüme analiziniz için ayıracağınız iki dakika bu zor yolculuğunuzda size belki de yıllar kazandıracak. 

SİBA ile entegre olarak çalışan ek finansal çözümler ve hizmetlerimiz ile sizler için katma değer üretmeye devam edeceğiz…

SİBA ile teşvik ve desteklerden yararlanma potansiyelinizi hemen öğrenmek için tıklayın>>

Bilgiyi Tecrübeyle Güce Dönüştürüyoruz…