Yeni Nesil Girişimcilik Yolculuğu’nda Girişimcilerin Yeni Yol Arkadaşı

 

Türkiye İş Bankası'nın teknoloji odaklı, inovatif ve katma değer yaratan start-uplara özel geliştirdiği "Yeni Nesil Girişimcilik Yolculuğu" programı kapsamında Sistem Global Danışmanlık olarak, girişimcilere özel danışmanlıklar sunmak üzere iş birliği yaptığımızı memnuniyetle duyurmak isteriz.

Sistem Global Danışmanlık olarak yurtiçi ve yurtdışı şirket kuruluş çözümleri, girişimcilik hibe ve teşviklerine erişim, yatırım öncesi ve sonrasındaki raporlama süreçleri ve ortaya çıkan ürünün marka tescili gibi birçok konuda katkı sağlamak üzere, avantajlı fiyatlar ile girişimlere destek olacağız.

Detaylı bilgi almak için formu doldurun size ulaşalım

Girişimlere Özel Hizmetlerimiz

Kampanya Koşulları:

  • Kampanyadan İş Bankasının teknoloji tabanlı, inovatif, hızlı ölçeklenme potansiyeline sahip yeni nesil girişimci (startup) niteliğindeki gerçek ve tüzel kişi tacir müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya İş Bankası hesaplarından yapılacak ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanya 10.10.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Sistem Global Danışmanlık Kimdir?

Sistem Global Danışmanlık, teknoloji, mühendislik ve üretim şirketleri başta olmak üzere, start-up’lardan uluslararası firmalara kadar her ölçekten şirkete profesyonel hizmetler sunan danışmanlık şirketidir. 1996’dan beri sayısız şirketin sürdürülebilir değer üretimine katkıda bulunan Sistem Global Danışmanlık, Vergi, Mevzuat, Globalleşme, Ar-Ge ve Patent alanlarında hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’de 9 farklı şehirde, 500’den fazla uzmanı ile hizmet veren Sistem Global Danışmanlık, uluslararası ekosistemdeki faaliyetlerini Londra, Berlin, Brüksel ve Singapur ofisleri üzerinden yürütmektedir.

Her türlü soru ve görüşleriniz için:

Didem Göl
Sistem Global İş Geliştirme Bölge Yöneticisi 
e-posta: didem.gol@sistemglobal.com.tr

Türkiye İş Bankası Girişimcilik Kulübü
hakkında
detaylı bilgi için tıklayın >>
Girişimcilik Şubeleri için tıklayınız >>

 

Günceli yakalamak için bültenimize

[newsletter_form type="minimal"]